poniedziałek, 2 maja 2011

Opis

Nie chcę zdradzać szczegółów. Streszczę więc książkę najbardziej, jak się da. Rebeka chodzi do 2 gimnazjum. Nienawidzi szkoły ze względu na koleżanki z klasy, które naśmiewają się z jej imienia i stylu ubierania się. Pewnego dnia musi się przeprowadzić do mniejszego miasteczka, do domu swojej zmarłej babci. W nowej szkole poznaje chłopaka o imieniu Albert. Gdy Rebeka wraca ze szkoły, w domu znajduje pamiętnik swojej babci. Okazuje się, że jej babcia była czarownicą i każda dziewczyna z co drugiego pokolenia w tej rodzinie jest czarownicą(czyli wynika z tego, że Rebeka jest czarownicą). No i akcja się toczy i toczy itd. Podczas jednej randki z e swoim chłopakiem okazuje się, że Albert jest wampirem.

Jak zareaguje na ten fakt Rebeka? Czy dalej będą ze sobą chodzić? Czy Rebeka zajdzie w ciążę? Jaszcze nie wiemy... ale jak na razie prezentuje się ciekawie, co nie?

2 komentarze:

  1. zapowiada się ciekawie. ;D czekam na rozdział. ;D

    ps. ja też prowadzę bloga: http://unusual-dream-doma.blogspot.com/ (ostatnio mam mało czasu więc piszę sporadycznie ale zapraszam. o.o)
    Doma. <3

    OdpowiedzUsuń
  2. super, ale byłabym bardziej szczęśliwa gdybyś zaczęła w końcu pisać, ale nie chcę popędzać xD

    OdpowiedzUsuń